Shakes & Fidget
Ostatnio znajomy wkręcił mnie w grę mmorpg w przeglądarce. Tak, właśnie tak, w przeglądarce. Zawsze myślałem, że to beznadzieja, a gram teraz non stop. Jaka to gra? Jak już zauważyliście w tytule, chodzi o Shakes & Fidget. Gra jest oparta na komiksie o tym samym tytule. Z kolei komiks ten jest oparty na World of WarCraft naszego kochanego Blizzarda. Komiks jest prześmieszny.

Oczywiście autorzy Shakes & Fidget nie mieli licencji, więc nie znajdziemy tu nazw własnych z WoW. Ale gołym okiem widać podobieństwa i humor paradujący WoW.

A na czym polega sama gra? Chodzi o rozwijanie swojej postaci, walki na arenie (PvP) oraz walki między Gildiami. Mamy też Lochy do zwiedzania. Misje wykonujemy bardzo łatwo, walki są automatyczne, bazowane na naszych statystykach. Mamy bogate inventory. Wszystko czego nam trzeba do świetnej zabawy. Niedługo mają wyjść lochy dla Gildii, dodatkowy event gdzie będzie się całą Gidlią bić bossów. Gra niby taka sama, jak inne mmorpg, ale jakoś wciąga na dłużej i jest fajniejsza. Gorąco polecam na coraz zimniejsze i pochmurne dni w pracy. 😉 W pracy, bo to taka gra nie absorbująca, do grania w tle. Na wieczory World of WarCraft, i już niedługo Diablo 3 😀

Reklamy