Diablo 3

O Diablo 3 coraz głośniej. Już się nie mogę doczekać. Sporo nowych informacji o grze pewnie pojawi się na targach organizowanych przez Blizzard – BlizzCon. Na razie musimy się zadowolić informacjami o kulach życia. Na stronie Blizzard możemy przeczytać:

Mikstury i umiejętności zapewniają doskonały bonusy do zdrowia, ale by przetrwać wiele bitew, musisz z nich korzystać wraz z wiele bardziej odnawialną regeneracją.

I tu się pojawiają kule zdrowia – pływające, bordowe sfery, które powstają z ciał swoich wrogów. Wystarczy wejść na te kule. Są to podstawowe środki regeneracji zdrowia w Diablo III, a wszystkie inne metody leczenia są dodatkowe. Gdy podniesiesz kulę zdrowia, zdrowie (i zdrowie wszystkich sojuszników w grupie) jest przywracane o ustalony procent w zależności od rodzaju sfery, którą podniosłeś.

Kiedy walczysz z silniejszymi przeciwnikami, z unikatowymi albo bossami/mistrzami potworów, to podczas ich bicia będą wypadać kule zdrowia, nie tylko podczas ich śmierci. Czasem też trzeba będzie bić potwory obok, aby się zregenerować. Wprowadza to zupełnie nowe taktyki do Diablo 3 imho.

Aaaa, niech już to wydadzą. 😀

Reklamy